PZW Pieńsk to już jedno z nielicznych kół wędkarskich działających na terenie powiatu zgorzeleckiego. Pomimo trudności wędkarze co jakiś czas własnymi siłami organizują zawody. Tym razem spotkali się nad akwenem Żwirownia w Żarce nad Nysą.

Podium zawodów


Zawody rozpoczęły się punktualnie o 6 rano. Wędkowano z wykorzystaniem metody gruntowej. Najlepszy okazał się Krzysztof Karbowiak, który wyprzedził Jerzego Łatasia oraz Ryszarda Żywica.
Zwycięzcy zawodów zorganizowanych przez PZW Pieńsk otrzymali puchary ufundowane przez rodzinę Majdów. Nagrody wręczył Tomasz Mach, prezes Zarządu Koła PZW w Pieńsku.

Nagroda za największy okaz


Nagrodę niespodziankę za największą złowioną rybę w postaci sprzętu wędkarskiego otrzymał Jerzy Łataś. Po zakończeniu zawodów na wszystkich uczestników i gości czekał kocioł z gorącą fasolką po bretońsku.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!